Michał Wilk - najlepszy junior w przysiadzie Tomasz Lenarciak - najlepszy junior w wyciskaniu leżąc Karol Kopienka - najlepszy junior w martwym ciągu Tych trzech zawodników w swoim boju reprezentuje poziom rekordów świata juniorów - stan na koniec roku 2003 Tych trzech zawodników w swoim boju reprezentuje poziom rekordów świata juniorów - stan na koniec roku 2003 Tych trzech zawodników w swoim boju reprezentuje poziom rekordów świata juniorów - stan na koniec roku 2003 POWERLIFTING - trójbój siłowy i wyciskanie leżąc w Polsce
POWERLIFTING - trójbój siłowy i wyciskanie leżąc w Polsce

I Otwarty Puchar Śląska w Wyciskaniu Leżąc
Knurów , 2006.10.29 - sprawozdanie

Dnia 29.10.2006r. w Knurowie odbył się I Otwarty Puchar Śląska w Wyciskaniu Leżąc.Na starcie stanęło prawie 80 zawodniczek i zawodników z 13 klubów a także niepełnosprawni z Stowarzyszenia Łodygowice. Nie zabrakło reprezentantów Terminatusa Dąbrowa Górnicza. Tym razem postawiliśmy na młodzież i nie zawiedliśmy się.Nasz klub reprezentowało pięciu młodzików, jeden junior oraz senior. Każdy z naszych zawodników wrócił z medalem. Jako pierwszy wystąpił Tomasz Stępień, który tydzień wcześniej zwyciężył w Chorzowie w Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa. Tym razem Tomek zajął drugie miejsce w kat.wag.56,0kg. zaliczając w pierwszym podejściu 75,0kg.Wdrugim i trzecim podejściu zmagał się ze sztangą ważącą 82,5kg.co byłoby jego nowym rekordem życiowym ale obie próby zakończyły się niepowodzeniem i Tomek zajął drugie miejsce. Paweł Konieczny wywalczył dla nas złoto w kat.wag.60,0kg. Z nowym rekordem życiowym 90,0kg.Startujący w kat.wag.67,5kg.Rafał Partyka zdobył drugie miejsce zaliczając 95,0kg.a Piotr Obierak z takim samym rezultatem zdobył brązowy medal w kat.wag.82,5kg..Nasz najmłodszy reprezentant Mateusz Pękala zdobył złoto w kat.wag.90,0kg.z wynikiem 130,0kg.nie zaliczając trzeciego podejścia do 135,0kg.Jako następny wystąpił junior Przemysław Kluk w kat.wag.100,0kg był trzeci z wynikiem 135,0kg.a na zakończenie złoto dorzucił senior Michał Matyjasik zwyciężając w najcięższej kat.wag. powyżej 110,0kg.z dobrym wynikiem 215,0kg.W klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy trzecie miejsce zdobywając 62 pkt. tyle samo co gospodarz zawodów klub Eugen Knurów, ale prz tej samej ilości punktów oraz miejsc na podium, reprezentacja nasza miała miej punktów w punktacji Wilks’a. Ale jest to także duży sukces zważywszy, iż w reprezentacji Terminatusa wystąpiło aż pięciu młodzików.