Marcin Wiclzek, młodzik z Sosnowca w trzecim podejściu ustanawia rekord zyciowy.

Artur Partyka, 18-letni reprezentant "Terminatusa" - Dąbrowa Górnicza

Marcin Magier przed podejściem - zwycięzca wśród młodzików

Marcin Magier zalicza 150 kg przy wadze 65 kg.

Leszek Rejek zalicza 190 kg i zajmuje IV m. w ostatniej edycji ligi.

Przemysław Kluk, najlepszy zawodnik Terminatusa, zajął IX m. w klasyfikacji końcowej.

Zawody prowadził Grzegorz Leski, sędzia międzynarodowy klasy II.

NMichał Woniak zaliczył 230 kg i zajął III m. w ostatniej edycji.

Od lewej stoją najlepszy młodzik Marcin Magier, junior Michał Wichrowski oraz weteran (50-59 lat) Marian Prokop

Tutaj nikt nie miał wątpliwości - Artur Rejek w cuglach wygrał Zagłębiowską Ligę Sztangistów - 502,5575 pkt. Gdyby aktualny wicemistrz Europy w kat. 125 kg zaliczył w sierpniu wyciśnięty na lidze ciężar 295 kg miałby zloty medal.

Wielki atak na Artura Rejka przypuścił Dariusz Wdowiński - jako jeden z nielicznych tegorocznych zawodników w Polsce próbował wycisnąć ciężar ponad 300 kg - 310 kg. Na próbie się skończyło. Dariusz Wdowiński zajął w finale ligi drugie miejsce - 474,644 pkt.

Nagrody dla zawodników. Potwierdziły się pogłoski, że najlepszy zawodnik dostanie jednoślad.

Najlepsi zawodnicy czwartej edycji od lewej Marcin Magier, Tomasz Obcowski, Artur Rejek, Michał Woźniak, Michał Wichrowski oraz Leszek Rejek.